Czas

Terapie odbywają się w godzinach 9-21, od poniedziałku do soboty. Dla osób dojeżdżających z dalszych odległości proponujemy 2 zabiegi dzień po dniu (w odstępach 7-10 dni). Pierwszy w godzinach wieczornych (po przyjeździe, np w godz. 17:30-21:00) i drugi nazajutrz w godzinnach porannych. Może być to np. piątek wieczorem i sobota rano. Doradzimy, gdzie istnieje możliwość noclegu blisko centrum.

Nasze częstotliwości są bardzo efektywne i z tego powodu terapię zaczynamy od sesji 125 minutowej. Jeśli po sesji 125 minutowej, terapia jest dobrze tolerowana (nie ma zbyt silnych Herxów ), na następnym zabiegu przechodzimy do sesji docelowych trwających 3 godziny 05 minut.


Cena

I sesja terapii – 2 godziny 05 minut – 120 zł
Sesje docelowe terapii – 3 godziny 05 minut – 150 zł
Dzieci 3 - 6 lat - 1 zł
Konsultacja Specjalisty BioRife - bezpłatnie


Średnio dla uzyskania trwałych efektów należy założyć konieczność przeprowadzenia około 15 zabiegów. Pierwsze efekty mogą pojawić się już po kilku zabiegach.

Osobom, które skorzystają z 20 zabiegów proponujemy dodatkowo serię 10 zabiegów każdy za symboliczną złotówkę. Dodatkowe zabiegi mają na celu utrwalenie rezultatów terapii.


BioRife

BioRife Machine


Zaprogramowana przez BioRife


Uprzejmie informujemy, że istnieje możliwość zakupu maszyny terapeutycznej, dokładnie takiej samej jak te, które są używane w naszych centrach. W cenie przeszkolenie, 12 miesięczna opieka BioRife oraz 2 letni abonament na aktualizację oprogramowania.

100 000 zł. brutto - wyłącznie do użytku domowego.
Więcej informacji w naszych Oddziałach.