Czas

Terapie odbywają się w godzinach 9-21, od poniedziałku do soboty. Dla osób dojeżdżających z dalszych odległości proponujemy 2 zabiegi z noclegiem (w odstępach 7-10 dni). Pierwszy w godzinach wieczornych (po przyjeździe, np w godz. 17:30-21:00) i drugi nazajutrz w godzinnach porannych.

Nasze częstotliwości są bardzo efektywne i z tego powodu terapię zaczynamy od sesji 150 minutowej. Jeśli po sesji 150 minutowej, terapia jest dobrze tolerowana (nie ma zbyt silnych Herxów ), na następnym zabiegu przechodzimy do sesji docelowych trwających 3 godziny 30 minut.Cena

I sesja terapii i ewentualnie kolejne – 2 godziny 30 minut – 120 zł.
Sesje docelowe terapii – 3 godziny 30 minut – 150 zł.
Konsultacja Specjalisty BioRife - bezpłatnie
Konsultacja lekarska (na życzenie) - 250 zł.

Średnio dla uzyskania trwałych efektów należy założyć konieczność przeprowadzenia około 15 zabiegów. Pierwsze efekty mogą pojawić się już po kilku zabiegach.

Osobom, które skorzystają z 20 zabiegów proponujemy dodatkowo serię 10 zabiegów gratis. Dodatkowe zabiegi mają na celu utrwalenie rezultatów terapii.BioRife

BioRife Machine


Stuningowana i zaprogramowana przez BioRife


Uprzejmie informujemy, że istnieje możliwość zakupu maszyny terapeutycznej, dokładnie takiej samej jak te, które są używane w naszych centrach. W cenie przeszkolenie, 12 miesięczna opieka BioRife, w tym lekarza prowadzącego oraz 2 letni abonament na aktualizację oprogramowania.

100 000 zł. brutto - wyłącznie do użytku domowego.
Więcej informacji w naszych Oddziałach.