Czym jest terapia BioRife, jakich efektów można się spodziewać, tego mogą Państwo się również dowiedzieć słuchając bezpośrednio wypowiedzi osób, które terapię przeszły. Bardzo dziękujemy tym, którzy zgodzili sie udzielić nam wywiadu. Wiemy, że nie jest łatwo dzielić się publicznie swoimi doświadczeniami związanymi z chorobą. Wiemy również, że u podstaw tej decyzji leżała chęć pomocy innym cierpiącym. Jeszcze raz bardzo dziękujemy w imieniu swoim jak i wielu osób, którzy właśnie dzięki tym filmom będą mogli odzyskać dawnych siebie.Zwiastun serii opowieści o boreliozie

poznaj osoby, które przeszły terapię BioRife


W serii wywiadów z osobami, które przeszły terapię BioRife zobaczymy do jakiego cierpienia i niepełnosprawności może doprowadzić borelioza. Dowiemy się jak przebiegała terapia BioRife i jakie były jej efekty.

Nasi bohaterowie są realnymi osobami, które zdecydowały się opowiedzieć swoją historię publicznie. Mieli jeden cel - pomoc tym, którzy cały czas szukają swojej drogi do zdrowia. Z całego serca im za to dziękujemy. Pierwsze z serii historii, można zobaczyć poniżej.Historia małżeństwa Państwa Borysewiczów

oboje musieli stoczyć walkę z chorobą ...


W tym przypadku borelioza dotknęła obojga małżonków. Pani Edwarda przez 1,5 roku unieruchomiona w łóżku pozostawała pod opieką męża, który również zmagał się z objawami choroby.

Pani Edwardo i Panie Krzysztofie bardzo dziękujemy za podzielenie się z nami tą poruszającą historią walki o zdrowie. Zapraszamy do obejrzenia, naprawdę warto.Historia Pani Wiesławy ze Słupska

przez kilkanaście lat niezdiagnozowana


Pani Wiesława od wielu lat cierpiała na typowe objawy boreliozy. Przewlekłe zmęczenie, potężne bóle stawów, bezsenność i wiele innych. Niestety przez te lata, żaden z lekarzy specjalistów leczących poszczególne objawy, nie pomyślał o boreliozie. W końcu przypadek sprawił, że Pani Wiesława wykonała test z krwii, który potwierdził zakażenie.

Pani Wiesławo, dziękujemy, że zgodziła się Pani opowiedzieć swoją historię walki z chorobą. Zapraszamy do oglądania !!!Historia Pani Malwiny z Poznania

Zachorowała jako nastolatka


Pani Malwina Mościcka zachorowała na boreliozę dziesięć lat temu. Przeszła zleconą przez lekarza zakaźnika miesięczną terapię antybiotykową. Kolejna antybiotykoterapia, tym razem czteromiesięczna okazała się równie nieskuteczna. Przez następnych wiele lat cierpiała na potężne bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, depresję i szereg innych objawów znanych osobom cierpiącym na boreliozę.

Pani Malwino bardzo dziękujemy za podzielenie się z nami swoją historią. Zapraszamy do oglądania !!!Dramat chorych w pigułce !!!

Pan Jacek Szafkowski - nauczyciel ze Szczecina


Objawy boreliozy od 8 lat, nieskuteczne leczenie w szpitalu, później 4 lata prywatnego leczenia antybiotykami wg ILADS, następnie 3 lata udręki z zespołem jelita drażliwego, ponowny wybuch boreliozy w 2017, ponowne skierowanie na oddział zakaźny, terminy przyjęć na "może za dwa lata ..."
Unikalny film pokazujący Pana Jacka przed rozpoczęciem terapii BioRife oraz po dwudziestym zabiegu (na początku zabiegów bezpłatnych). Panie Jacku bardzo dziękujemy za podzielenie się z nami swoim doświadczeniem.
Obejrzyj w całości - warto.Historia Pana Mariana

Typowy przypadek ukąszenie, rumień, nieskuteczna antybiotykoterapia, objawy kilka miesięcy później ...


Pan Marian jest pasjonatem kolarstwa długodystansowego, udziela się również społecznie jeżdżąc z niewidomymi na wycieczki rowerowe w tandemach. Niestety borelioza sprawiła, że przez długi czas nie mógł wsiadać na rower, nie mógł spać, bolały go mięśnie i stawy. Lekarze bagatelizowali problem mimo pozytywnych wyników testu Western Blot w klasie IGG jak i IGM. Obecnie Pan Marian wrócił do swojej poprzedniej formy i bije kolejne rekordy.Historia Pana Zbigniewa

Jak większość z nas przez wiele lat niezdiagnozowany ...


Prawidłowa diagnoza postawiona dopiero po 25 latach od zakażenia. Doszło do tego, że Pan Zbigniew potrzebował już pomocy w codziennych czynnościach, chodził o kulach, będąc cały czas przewlekle zmęczony. Panie Zbigniewie bardzo dziękujemy za podzielenie się z nami tą historią.


Zapraszamy do oglądania !!!Historia Sebastiana

Od wielu lat zmagał się z boreliozą, przeszedł wszystkie możliwe terapie ...


Sebastian trafił do nas tuż po zakończeniu nieskutecznej terapii antybiotykowej ILADS. Takie przypadki są dla nas najtrudniejsze. Organizm wycieńczony wielomiesięczną antybiotykoterapią, system odpornościowy osłabiony, a przetrwała infekcja rozwija się w najlepsze. Pamiętamy Sebastiana z pierwszego spotkania, sceptycyzm, brak wiary i olbrzymia wiedza o boreliozie. Dziękujemy, że podzieliłeś się z nami tą historią.

Zapraszamy do oglądania !!!Pani Barbara po terapii BioRife

Lekarz Dentysta z Olsztyna


Lekarze również doświadczają przewlekłej boreliozy. Podobnie jak pacjenci przechodzą przez standardowe procedury medyczne. Wielu z nich nie widząc pozytywnych efektów, decyduje się na terapię BioRife. Wiemy, że osobom ze środowiska medycznego trudno publicznie dzielić się swoimi doświadczeniami na temat przewlekłej boreliozy, a jeszcze trudniej wypowiadać się o skuteczności naszej terapii, rozumiemy to. Dlatego tym bardziej z całego serca dziękujemy za głos Pani Barbary - lekarza dentysty z Olsztyna.


Pan Artur - nauczyciel

Pani Lucyna z Olsztyna


Pan Jędrzej - student fizyki

Para inżynierów


Pani Danuta - bibliotekarz

Pani Teresa


Pan Zbigniew

Pani Agata - terapeuta uzależnień