Borelioza Gdańsk - Oddział


    Oddział Gdańsk
  • email: gdansk@biorife.pl
  • rejestracja telefoniczna: 509 639 950
  • Adres: ul. Lendziona 17/4A, 80-264 Gdańsk

W kategorii takich usług jak terapia w leczeniu boreliozy Gdańsk stanowi miasto, w którym osoby borykające się z tą chorobą mają szeroki wybór specjalistów. Do naszych gabinetów zapraszamy wszystkich zainteresowanych metodą zapoczątkowaną przez doktora Rife’a. Skutecznie pomagamy zarówno pacjentom będącym po terapiach antybiotykowych, jak i tym, u których pierwsze objawy pojawiły się stosunkowo niedawno. Niezależnie więc od tego, kiedy w danym przypadku ujawniła się borelioza Gdańsk to miasto, w jakim można skorzystać z naszej pomocy.

Terapia BioRife w Gdańsku dla osób z boreliozą

W proponowanej przez nas terapii bakterie koinfekcji oraz krętki boreliozy są zabijane (lub bardzo osłabiane) za pomocą  drgań wytwarzanych przez pole elektromagnetyczne, generowane przez specjalną, plazmową lampę. Terapia zgodna z zasadami BioRife może być również ważnym uzupełnieniem leczenia według standardu IDSA (polecanego przez NFZ), a także terapii antybiotykowej ILADS (metoda nierefundowana, ale mimo to popularna). Nasz priorytet to zapewnienie chorym kompleksowej opieki podczas trwania terapii, w związku z czym zawsze opracowujemy indywidualne plany terapeutyczne, biorąc pod uwagę już przebyte leczenie, planowane terapie oraz obecny stan zdrowia. Wszystkim, którzy szukają wsparcia w walce z tak trudnym przeciwnikiem, jakim niewątpliwie jest borelioza Gdańsk ma więc wiele do zaoferowania, ale my jako nieliczni w Polsce gwarantujemy urządzenia BioRife i wysoko wykwalifikowany w tej dziedzinie personel.

Kompleksowa terapia w leczeniu boreliozy Gdańsk i okolice

Terapia według koncepcji BioRife trwa zwykle kilka tygodni, jednak jej dokładna długość zależy m.in. od reakcji organizmu na zabiegi. W razie wystąpienia jakichkolwiek dolegliwości (zazwyczaj o niewielkim nasileniu) między zabiegami można zaplanować odpowiednie przerwy. Co ważne, z metody Rife’a mogą korzystać chorzy w różnym wieku, w tym dzieci. O możliwości zastosowania terapii u danej osoby zawsze decyduje – po zebraniu wywiadu i poinformowaniu o przeciwwskazaniach – prowadzący konsultacje specjalista. Chociaż w zakresie terapii, których główny cel stanowi borelioza Gdańsk może dużo zaoferować, rekomendowana przez nas metoda BioRife zyskuje coraz większą popularność. Warto jednak pamiętać, że sukces terapii zależy głównie od stosowanego sprzętu i doświadczenia personelu. My zapewniamy pacjentom dostęp do najnowocześniejszych urządzeń, a cała zatrudniona u nas kadra posiada szeroką wiedzę specjalistyczną. Dlatego też dla wszystkich, których interesuje terapia w leczeniu boreliozy Gdańsk i nasz gabinet stanowi bardzo dobry wybór.