Borelioza Olsztyn - Oddział


    Oddział Olsztyn
  • email: olsztyn@biorife.pl
  • rejestracja telefoniczna: 513 061 157
  • Adres: ulica Żeromskiego 2/2, 10-350 Olsztyn

Innowacyjny sposób walki z boreliozą w ośrodku BioRife w Olszynie

Co roku przybywa osób zmagających się z dolegliwościami powstałymi na skutek ukąszenia kleszczy. Objawy bywają bardzo kłopotliwe, a w niektórych przypadkach poważnie zaburzają codzienne funkcjonowanie. Jeśli doskwiera Państwu borelioza Olsztyn to miasto, w którym działa wiele ośrodków medycznych. Większość placówek proponuje chorym antybiotykoterapię i choć w początkowym stadium podawanie farmaceutyków charakteryzuje się skutecznością, w późniejszej fazie może ulec to zmianie. Pacjenci muszą przyjmować większe dawki, a do tego nierzadko stosuje się leczenie skojarzone polegające na mieszaniu ze sobą różnych środków. Na dłuższą metę takie postępowanie osłabia organizm, niszczy naturalną florę bakteryjną, a ponadto może negatywnie wpływać na wątrobę. Stąd też popularnością cieszą się inne metody walki z chorobami odkleszczowymi.

Zakładając, że interesuje Państwa niekonwencjonalna terapia w leczeniu boreliozy Olsztyn to obszar, gdzie mieści się ośrodek BioRife. Naszym pacjentom proponujemy dostęp do innowacyjnych odkryć wykorzystujących działanie pola elektromagnetycznego. Dysponujemy specjalistycznymi urządzaniami, których bazę stanowi czeski generator plazmowy Zapper (model RPZ 14). Przez lata wypracowaliśmy autorskie techniki pomagające w eliminacji krętkowicy kleszczowej. Jeżeli w kręgu Państwa zainteresowań znajduje się terapia w leczeniu boreliozy Olsztyn to teren, w którym prowadzimy centrum BioRife.

Jak przebiega terapia z użyciem lampy plazmowej?

Metoda polega na wprowadzeniu bakterii konfekcji i krętków boreliozy w drgania powodujące pęknięcie błony komórkowej. Jeżeli dokucza Państwu borelioza Olsztyn i nasz punkt BioRife stanowi najlepszy sposób na pozbycie się dolegliwości chorobowych. Na sesje można zgłosić się w każdym momencie – tuż po ukąszeniu lub wystąpieniu rumienia, a także we wczesnym oraz zaawansowanym stadium zakażenia. Pierwsza wizyta odbywa się bezpłatnie. Udzielamy wówczas wszelkich niezbędnych informacji. W przypadku gdy zaciekawi Państwa nasza terapia w leczeniu boreliozy Olsztyn to obszar, gdzie można umówić się na zabieg. Sesja rozpoczynająca trwa około 2 godzin, ale czasem zdarza się, że z uwagi na ogólny stan zdrowia, specjalista skraca ten czas. Początkowo pacjenci odczuwają zmęczenie wynikające z aktywacji systemów obronnych organizmu. Przełom najczęściej następuje pomiędzy 11 a 20 wizytą w gabinecie. W sytuacji, kiedy pojawia się borelioza Olsztyn i oddział BioRife, gdzie stosujemy lampę plazmową, to miejsca, które warto odwiedzić, by wrócić do pełni zdrowia.