Borelioza Poznań - Oddział


    Oddział Poznań
  • email: poznan@biorife.pl
  • rejestracja telefoniczna: 515 796 385
  • Adres: ul. Kościelna 30/60 Jeżyce, 60-539 Poznań

W sytuacji gdy szukają Państwo skutecznych sposobów na zwalczenie groźnej choroby, jaką jest borelioza Poznań to miasto, gdzie pomagamy naszym pacjentom, wykorzystując innowacyjną metodę BioRife. Terapia ta wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych, a jej główny element stanowi maszyna plazmowa BioRife Machine. Za jej pośrednictwem wytwarzane są drgania pola elektromagnetycznego zdolne do zabicia lub bardzo poważnego osłabienia koinfekcji oraz krętków boreliozy obecnych wewnątrz organizmu pacjenta. Maszynę BioRife można wykorzystywać zamiast kuracji antybiotykowej lub w dowolnym momencie jej trwania. Ponadto jest ona odpowiednia na każdym etapie choroby:

•    tuż po ukąszeniu przez kleszcza,

•    po wystąpieniu rumienia,

•    we wczesnej fazie boreliozy (tj. do 12 miesięcy od zakażenia),

•    w późnej fazie boreliozy (po co najmniej roku od zainfekowania).

W kwestii takiej jak terapia w leczeniu boreliozy Poznań jest miastem, w ramach którego posiadamy doskonale zaopatrzoną placówkę, użytkującą jedne z najnowocześniejszych urządzeń Rife’a na całym świecie. Na miejscu stosujemy również innowacyjne i unikalne w skali kraju kombinacje częstotliwości drgań pola elektromagnetycznego, dzięki czemu odnosimy niezwykle dobre rezultaty w zwalczaniu patogenów choroby.

Terapia w leczeniu boreliozy Poznań i okolice - czas trwania oraz zalecana liczba wizyt

W kwestii takich chorób jak borelioza Poznań stanowi jedną z głównych miejscowości, w których świadczymy nasze usługi. Na jego terenie jesteśmy dostępni dla naszych klientów we wszystkie dni robocze oraz soboty.

Pierwsze efekty terapii widoczne są nierzadko już po 2-3 wizytach, jednak w celu uzyskania trwałych rezultatów należy nastawić się na konieczność przeprowadzania ich w liczbie około 15.

Na początku zabiegi trwają po 125 minut. W przypadku dobrej reakcji organizmu pacjenta (braku lub małej intensywności tzw. Herxów, tj. krótkotrwale nasilonych objawów choroby, charakterystycznych dla wstępnego etapu terapii) kolejne przedłużamy do długości docelowej - 185 minut.

Borelioza Poznań - cennik terapii BioRife

Cena pojedynczej sesji terapeutycznej metodą BioRife zależy od czasu jej trwania, w związku z czym zmienia się z biegiem postępów terapii.

Konsultacje specjalistyczne realizowane są bezpłatnie, natomiast za wizyty z dziećmi do 6. roku życia pobieramy wyłącznie symboliczną opłatę. Dodatkowo dla osób, które skorzystają z 20 naszych sesji, w promocyjnej cenie dostępna jest również seria dodatkowych 10 zabiegów, mających na celu utrwalić efekty terapii.

Jeżeli zainteresowała Państwa możliwość podjęcia współpracy z naszą firmą, serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz bezpłatnej wizyty konsultacyjnej w naszej placówce,

​​​​​​BioRife - skuteczna terapia w leczeniu boreliozy Poznań, ul. Kościelna 30/60