Borelioza Szczecin - Oddział


    Oddział Szczecin
  • email: szczecin@biorife.pl
  • rejestracja telefoniczna: 513 061 114
  • Adres: ulica Świętego Ducha 5A, 70-205 Szczecin

W kwestii takiej jak skuteczna terapia w leczeniu boreliozy Szczecin jest miastem, w którym pomagamy naszym klientom, stosując wywodzącą się ze Stanów Zjednoczonych metodę BioRife. Ten innowacyjny sposób na zwalczanie choroby bazuje na wykorzystaniu specjalistycznej plazmowej lampy o nazwie BioRife Machine, która za pośrednictwem przenikających przez ciało pacjenta drgań elektromagnetycznych niszczy strukturę komórkową krętków boreliozy oraz bakterii koinfekcji.

Oprócz bardzo wysokiej skuteczności terapii w leczeniu boreliozy metodą BioRife, do jej głównych zalet zaliczyć należy możliwość stosowania na dowolnym etapie choroby - począwszy od chwili ukąszenia przez kleszcza, przez moment pojawienia się rumienia na skórze, aż po późną fazę boreliozy, umownie przyjmowaną jako okres co najmniej 12 miesięcy od zakażenia. Dodatkowo terapię można przeprowadzić także w każdym momencie trwania kuracji antybiotykowej oraz przed jej rozpoczęciem czy tuż po zakończeniu.

Jeśli szukają Państwo pomocy w walce z chorobą, jaką jest borelioza Szczecin to miasto, gdzie dysponujemy kompleksowo przygotowaną placówką, wyposażoną w nowoczesne urządzenia Rife’a. Nasz sprzęt w połączeniu z autorskimi kombinacjami częstotliwości drgań elektromagnetycznych zapewnia doskonałe efekty w eliminacji patogenów.

Borelioza Szczecin - czas trwania terapii BioRife oraz godziny pracy naszej placówki

Jeżeli chodzi o kompleksową pomoc w zwalczaniu chorób takich jak borelioza Szczecin jest jednym z głównych obszarów naszej działalności. Tutejszy oddział mieści się przy ul. Świętego Ducha 5A, gdzie konsultacje oraz zabiegi przeprowadzamy od 9:00 do 21:00 w każdy dzień tygodnia z wyjątkiem niedziel.

W ramach skutecznej terapii zakładamy konieczność odbycia około 15 sesji. Pierwsza z nich utrzymuje się przez 125 minut, a po jej przeprowadzeniu podejmujemy decyzję o czasie trwania kolejnych. Jeżeli pacjent nie doświadczy czasowego nasilenia objawów choroby (tj. tzw. efektu Herxa) o dużej intensywności, dalsze zabiegi przedłużone zostaną o dodatkową godzinę (w sumie 185 minut).

Terapia w leczeniu boreliozy Szczecin – cennik

Cena terapii metodą BioRife wynika bezpośrednio z długości jej trwania, zatem zależy od szybkości postępu w terapii.

Sesje dla pacjentów poniżej 6. roku życia przeprowadzamy za kwoty symboliczne. Ponadto nie pobieramy również żadnych opłat za wizyty konsultacyjne.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, zachęcamy do wizyty w naszej szczecińskiej placówce, kontaktu telefonicznego oraz zapoznawania się z pozostałymi informacjami dostępnymi na naszej stronie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy,

BioRife - kompleksowa terapia w leczeniu boreliozy Szczecin i okolice