Borelioza Warszawa - Oddział


    Oddział Warszawa
  • email: warszawa@biorife.pl
  • rejestracja telefoniczna: 510 866 395
  • Adres: ul. Kameliowa 12, Stara Miłosna, 05-077 Warszawa

Borelioza jest chorobą, która atakuje cały organizm. Niektóre jej odmiany powodują dolegliwości stawowe, inne - kardiologiczne, neurologiczne i skórne. Na szczęście istnieją skuteczne metody, pozwalające na zatrzymanie rozwoju choroby i powrót do normalnego życia. Im wcześniej zacznie się terapię, tym droga do poprawy stanu zdrowia okaże się krótsza i daje większą szansę na całkowite pozbycie się bakterii z organizmu. Co więcej - szybko wyleczona infekcja nie pozostawia trwałych szkód w ciele człowieka. Jeśli interesuje Państwa miejsce, w którym odbywa się profesjonalna terapia w leczeniu boreliozy Warszawa będzie właściwym punktem do podjęcia walki o zdrowie swoje i bliskich.

Borelioza Warszawa - gdzie szukać pomocy?

W Warszawie zapraszamy do naszych Centrów w Śródmieściu (ul. Noakowskiego 4/8) oraz Starej Miłosnej (ul. Kameliowa 12). W każdej placówce czekają na Państwa doświadczeni specjaliści, którzy doradzą optymalną terapię metodą BioRife. Większość z naszych ekspertów osobiście doświadczyła następstw przewlekłej boreliozy i na początku poznała BioRife od strony pacjenta. Dlatego łatwiej nam zrozumieć, przez co mogą Państwo przechodzić i z czym się zmagać. Wśród pracowników Centrów BioRife proponujemy pomoc m.in. biologów molekularnych, biotechnologów, specjalistów od zdrowego odżywiania i ziołolecznictwa. Warto dodać, że jesteśmy pierwszą i jedyną firmą w Polsce, zajmującą się terapią polem elektromagnetycznym boreliozy, która posiada własne laboratorium mikrobiologiczne zlokalizowane w stolicy. Dlatego osobom, którym zagraża choroba taka jak borelioza Warszawa ma naprawdę wiele do zaoferowania.

Terapia w leczeniu boreliozy Warszawa - co warto wiedzieć?

Terapię można zastosować przed, w trakcie i po kuracji antybiotykowej, na każdym etapie choroby. Bezpośrednio po ukąszeniu kleszcza, w fazie rumienia, we wczesnej boreliozie (do roku od zainfekowania), a także w późnej boreliozie (więcej niż rok od zakażenia). Warto pamiętać, że jeśli chociażby podejrzewają Państwo, że w organizmie może rozprzestrzeniać się borelioza Warszawa to miasto, które oferuje skuteczne metody walki z tą chorobą. W stolicy mają Państwo dostęp do specjalistów, którzy stosują autorskie metody terapii odpowiednimi częstotliwościami oddziaływania na patogeny. Profesjonaliści mają do dyspozycji najlepsze na świecie urządzenia Rife'a posiadające odpowiednie certyfikaty jakości i bezpieczeństwa. Jeśli więc potrzebna jest Państwu skuteczna terapia w leczeniu boreliozy Warszawa jest odpowiednim miejscem, gdzie można uzyskać specjalistyczną pomoc.