Borelioza Wrocław - Oddział


    Oddział Wrocław
  • email: wroclaw@biorife.pl
  • rejestracja telefoniczna: 508 239 573
  • Adres: ul. Słowiańska 29B, 50-234 Wrocław

Borelioza jest chorobą atakującą tkankę łączną, mięśniową i nerwową. Pierwsze objawy rozwijają się w ciągu 1-3 tygodni od ukąszenia kleszcza. Nieleczona borelioza może wpływać szkodliwie na całe życie człowieka. Na szczęście istnieją skuteczne metody, umożliwiające powstrzymanie skutków boreliozy i powrót do normalnego funkcjonowania. Warto wiedzieć, że im szybciej podejmie się terapię, tym większa szansa na pozbycie się bakterii z organizmu. Prawidłowo przeprowadzona kuracja daje możliwość całkowitego powrotu do zdrowia. Co więcej, infekcja wyeliminowana z organizmu we właściwy sposób nie pozostawia skutków ubocznych w ciele człowieka. Jeśli interesuje Państwa miasto, w którym odbywa się rzetelna i skuteczna terapia w leczeniu boreliozy Wrocław będzie właściwym punktem do podjęcia kuracji.

Borelioza Wrocław - gdzie szukać pomocy?

We Wrocławiu zapraszamy do naszego Centrum przy ul. Słowiańskiej 29B. W placówce czekają na Państwa specjaliści z bogatym doświadczeniem, którzy chętnie wysłuchają każdej historii i doradzą optymalną terapię metodą BioRife. Większość naszych pracowników osobiście doświadczyła długotrwałych skutków boreliozy i początkowo poznała BioRife właśnie od strony pacjenta. Dlatego łatwiej nam zrozumieć Państwa problemy i trudności związane z chorobą. Wśród ekspertów Centrów BioRife znajdą Państwo m.in. biotechnologów, biologów molekularnych, specjalistów od zdrowego odżywiania i ziołolecznictwa. Warto dodać, że czasem w stolicy województwa dolnośląskiego organizowane są bezpłatne konsultacje z jednym z naszych lekarzy w zakresie choroby odkleszczowej i metody BioRife. Z tego względu dla osób, którym zagraża choroba taka jak borelioza Wrocław ma bardzo wiele do zaoferowania.

Terapia w leczeniu boreliozy Wrocław - co warto wiedzieć?

Terapia metodą BioRife jest skuteczna na każdym etapie choroby: bezpośrednio po ukąszeniu kleszcza, w fazie rumienia, we wczesnej boreliozie (do roku od zakażenia) oraz w późnej boreliozie (ponad rok od zakażenia). Warto pamiętać, że jeśli przeczuwają Państwo, że w organizmie może rozwijać się borelioza Wrocław to miasto, które daje doskonałe warunki do walki z tą chorobą. Na miejscu mają Państwo dostęp do ekspertów, którzy stosują terapię BioRife odpowiednimi częstotliwościami oddziaływania na patogeny. Nasi pracownicy mają do dyspozycji wysokiej jakości urządzenia Rife'a posiadające odpowiednie atesty. Jeśli więc potrzebna jest Państwu bezpieczna terapia w leczeniu boreliozy Wrocław jest odpowiednim miejscem, gdzie można uzyskać specjalistyczną pomoc i podjąć walkę o zdrowie swoje lub bliskich osób.